"Eagle Petrol" to koncern paliwowy mający siedzibę w Wielkiej Brytanii oraz wiele mniejszych filii w innych państwach europejskich. Jego właścicielami jest trzech angielskich multimiliarderów: Edmunda Addertona, Tima Baldnecka oraz George'a House'a. Adderton to z wykształcenia bankier, a pozostali to dawni komandosi S.A.S. Swą fortunę zawdzięczają oni właśnie "Eagle Petrol" i jego burzliwemu rozkwitowi w ostatnich dekadach.

 

Klucz do sukcesu "Eagle Petrol" polegał na wybitnej żyłce do interesów Addertona oraz na znajomościach jego wspólników na Bliskim Wschodzie jeszcze z czasów I wojny w Zatoce Perskiej. Gospodarka przedsiębiorstwa bazuje na dostawach ropy z tego rejonu i na jej przetwarzaniu, samym wydobyciem firma zajmuje się tylko w minimalnym stopniu.

 

Mimo mocnej pozycji koncernu na rynku paliwowym kryzys wywołany rewolucjami w krajach islamskich i spowodowana nim huśtawka cen ropy dotknęła także to przedsiębiorstwo, które szuka teraz sposobu na przetrwanie trudnych czasów.

  EAGLE PETROL

Strona internetowa zlotu Projekt "Firestart" oraz wszelkie zawarte na niej materiały stanowią własność tworzących ją Legionistów. Kopiowanie oraz używanie do celów niezgodnych z ich przeznaczeniem wymaga zgody autorów.

NATO RAINBOW ARMY EAGLE PETROL

(Wszelkie przedstawione na stronie informacje są fikcyjne. W rzeczywistości nie istnieją żadne związki pomiędzy nimi a prawdziwymi podmiotami)